• Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.
      • Love all, trust a few, do wrong to none.
      • William Shakespear
      • The only person who is educated is the one who has learned how to learn and change.
      • Prace uczniów

• ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK

15.10.2020 r.

Z tej okazji na zajęciach świetlicowych zostały przeprowadzone pogadanki. Utrwalono wiedzę na temat zagrożeń płynących z braku higieny rąk. Następnie uczniowie wykonali plakat oraz zgodnie z instrukcją myli ręce.

Pamiętaj!

Zdrowie jest w Twoich rękach. Dbaj o nie. A teraz popatrz na swoje ręce, są czyste? Niezupełnie tak jest!  A to takie proste  – wystarczy tylko 30 sekund, mydło i woda. Na co czekasz. . .

Lubimy takie zajęcia

Jesienne inspiracje- jeże, jeżyki

Międzynarodowy Dzień Niesłyszących i Języka Migowego

Przyjętym międzynarodowym symbolem Niesłyszących jest motyl w kolorze niebieskim, lub w odcieniach turkusu. Motyle są głuche, a porównanie języka migowego do ich barwnych
        i trzepocących skrzydeł dopełnia znaczenia tego symbolu. Często przyjmuje się za symbol Niesłyszących także dłonie, które są podstawowym narzędziem komunikacyjnym w języku migowym.

Kompozycje motyli pt. „Oni są wśród nas”, które powstały na zajęciach w świetlicy szkolnej z tej właśnie okazji.