• Zimowe Miasto

• Zimowe zabawy plastyczne z wykorzystaniem waty, farb i kolorowego papieru. Choć wiosna tuż, tuż w naszej świetlicy panuje jeszcze zimowy nastrój.                 Dzieci wykonały urocze, nastrojowe i kreatywne prace plastyczne zimowego miasta.

• 17 luty - Światowy Dzień Kota

• Z okazji kociego święta w naszej świetlicy odbył się konkurs plastyczny.

Dzieci przygotowały wspaniałe prace, na których pojawili się ich ulubieńcy. Koty malowane, rysowane, wyklejane, wycinane… Wiele ciekawych pomysłów i wiele zabawy.  Najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe prace zostały nagrodzone.

• Koty, Kotki, Koteczki

• Wszyscy je kochamy i przytulamy.
        W naszej świetlicy uwielbiamy kolorowe koty - nasi milusińscy mają wszystkie kolory tęczy!

• Przygotowania do balu u Pana Kleksa

• Przygotowujemy kolorowe guziki do scenografii sali balowej.

• Witamy Karnawał!

• W oczekiwaniu na zbliżający się bal, dzieci w świetlicy wykonały przepiękne, kolorowe maski.

• Ruszamy w Nowy Rok - nasze marzenia i postanowienia

• Dzieci przygotowały na karteczkach swoje noworoczne postanowienia i marzenia, którymi ozdobiły wagoniki noworocznego pociągu.

• W oczekiwaniu na święta

• Uczniowie na zajęciach świetlicowych wykonali przepiękne ozdoby świąteczne, które zdobią naszą szkołę.

• Koralikowe szaleństwo

• W naszej świetlicy uwielbiamy bawić się i układać ciekawe wzory z koralików pyssla, ćwicząc jednocześnie nasze paluszki i rączki.

• Zabawy darami jesieni - jesienny zawrót mody

• Nasza świetlica zaprojektowała stroje na jesienny wybieg dla modelów i modelek przy użyciu darów jesieni.