• Zapraszamy w godzinach:

• Środa :  11.00-16.00

Piątek:   09.00-15.00

• REGULAMIN BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

1. Ze zbiorów biblioteki mogą korzystać wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły.
        2. Jednorazowo można wypożyczyć 2 książki na dwa tygodnie.
        3. Lektury wypożyczane są na miesiąc.
        4. Książki należy oddawać w terminie gdyż czekają na nie inni czytelnicy.
        5. Termin zwrotu książek można zmienić w porozumieniu z bibliotekarzem.
        6. Uczeń przygotowujący się do konkursów może wypożyczyć więcej książek.
        7. Wypożyczoną książkę należy szanować i chronić przed zniszczeniem.
        8. W przypadku zniszczenia lub zagubienia książki, należy ją odkupić.
        9. Książki powinny być zwrócone do biblioteki 2 tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego.
        10. Wypożyczenia podręczników podlegają odrębnemu regulaminowi.

Szanowni Państwo,

Wpłata na konto szkoły za zniszczony lub zgubiony podręcznik

W tytule przelewu podajemy tytuł podręcznika oraz część, imię i nazwisko dziecka a także klasę.

Potwierdzenie wpłaty należy przynieść do biblioteki szkolnej lub przesłać jako załącznik maila
        biblioteka.zsp1@eduwarszawa.pl wpisując w temacie mail: Biblioteka-podręczniki.

PODR_Ceny23_24.pdf