• Mamy to ! Dominik zajmuje 3 miejsce w Warszawie!

• 09.10.2024

z dumą informujemy o sukcesie Dominika Pietrasza z klasy 5, który zajął 3 miejsce w zawodach finałowych LVIII WOM w biegach indywidualnych.

Widzimy się na Igrzyskach Mazowieckich w Biegach Przełajowych !!

Gratulujemy !

• Kopiec Powstania Warszawskiego

• 08.10.2024
        • 2 października klasa 4 zapaliła znicze na Kopcu Powstania Warszawskiego.

Minutą ciszy oddała hołd poległym Powstańcom.

Zakończyła w ten sposób szkolny projekt "Przystanek Historia" w ramach 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

• Wybory do SU

• 06.10.2024
        • 3 października  2024 r. w lokalu wyborczym zlokalizowanym w sali gimnastycznej odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego oraz wybory opiekuna SU.

Skład Komisji wyborczej:

1. Przewodnicząca – p. Paulina Rozborska
          2. p. Marlena Kolczyńska
          3. p. Agnieszka Milićiević
          4. p. Grzegorz Purgał

Każdy uczeń oddał głos wybierając z Rady Samorządu kandydata na przewodniczącego. Spośród  prawidłowo oddanych głosów przewodniczącym SU został Kacper Skorupka, uczeń klasy  8.

Zgodnie z regulaminem Samorządu Uczniowskiego, większością głosów, do Prezydium SU weszli:

1. Kacper Skorupka, uczeń  klasy 8
          2. Alicja Szarpak, uczennica klasy 6
          3. Stanisław Szwach, uczeń klasy 6
          4. Emilia Szwach, uczennica klasy 4

Decyzją uczniów opiekunem Samorządu Uczniowskiego został pani Marlena Kolczyńska  uzyskując wynik  33 głosów.

• Kopiec Powstania Warszawskiego

• 03.10.2024
        • Minuta ciszy i zapalenie znicza 2 października to tradycja naszej szkoły.

Wczoraj zakończyliśmy szkolny projekt "Przystanek Historia " w ramach 80. Rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

• WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• 30.09.2024
        • Chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie szkoły?

Masz wiele ciekawych pomysłów?

Jesteś aktywny i kreatywny?

Nie boisz się wyzwań?

STARTUJ W WYBORACH DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZSP1.

Nadszedł czas na demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. To dla nas bardzo ważne wydarzenie, uczniowie będą mogli dokonać wyboru swoich przedstawicieli na rok szkolny 2024/2025.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kandydowaniem uczniów do Samorządu Uczniowskiego do zgłaszania swoich kandydatur do p.Marleny Kolczyńskiej i p.Pauliny Rozborskiej.

W ramach kampanii wyborczej uczniowie, którzy chcieliby kandydować mogą zrobić plakat / ulotkę, na którym znajdować się może ich zdjęcie, kilka zdań o sobie i o tym, jakie mają pomyły na funkcjonowanie Samorządu i Szkoły. Wszystkie plakaty będą znajdować się dostępnym dla każdego ucznia miejscu – przecież każdy musi poznać naszych wyjątkowych i kreatywnych kandydatów.

W środę 2 października 2024r. w sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie kandydatów ubiegających się o funkcję w Samorządzie Uczniowskim i przedstawienie ich programu, pomysłów na funkcjonowanie Samorządu Uczniowskiego oraz propozycje podejmowanych przez niego działań w roku szkolnym 2024/2025

Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbędą się 3 października 2024r. w sali gimnastycznej.Liczymy na wasze zaangażowanie i ciekawe pomysły.

Powodzenia !!!

• Akademia Szachowa Kacper Racławicki- zajęcia pokazowe

• 29.09.2024

w piątek w szkole i przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe z gry w szachy.

Już niedługo nowe zajęcia pozalekcyjne w naszej szkole.

"W naszej Akademi Szachowej staramy się zapewnić jak najlepsze warunki rozwoju dzieciom ucząc je logicznego myślenia i pasji na lata poprzez Królewską grę, którą są szachy. Zajęcia odbywają się z naszymi

Certyfikowanymi intruktorami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zajęcia Szachowe w Szkole nr. 3 odbywają się:

Środy 15:00 - 15:45

Jak również stworzyliśmy grupę dla Przedszkolaków w środy w godzinach 16:00 - 16:30

Jeśli byliby Państwo zainteresowni takimi zajęciami bardzo proszę o kontakt tel. 512134786 lub zapisanie dziecka przez naszą platformę

Link do zapisów : https://zapisy.activenow.pl/akademia-szachowa-zapis/

Kacper Racławicki

Akademia Szachowa"

• Edukacja w terenie!

• 29.09.2024
        • Klasa 3 w ramach Oólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Klasa w Terenie" odbyła lekcje etyki na swieżym powietrzu.

Korzystamy z pięknej pogody

Pedagog 25