Nawigacja

Konkursy Zawody Certyfikaty Realizowane programy Plastyka, technika i muzyka

Osiągnięcia

Konkursy

 Rok szkolny 2018/2019 Rok szkolny 2018/2019

LII Warszawska Olimpiada Młodzieży w Biegach PrzełajowychLII Warszawska Olimpiada Młodzieży w Biegach Przełajowych

 

Pragniemy poinformować o sukcesie

Antoniny Januszko - uczennicy z klasy V,

która zakwalifikowała się do finału LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełajowych.

Antonina uczestnicząc w Zawodach Dzielnicowych m.st Mokotów zajęła 9 miejsce i tym samym zakwalifikowała się do finału.

Finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełąjowych odbędzie się 4 października 2018r.

 

Antoninie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2017/2018

 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego ,,Best British Teen Movies" Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego ,,Best British Teen Movies"

 

Z radością informujemy, że finalistą 

Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego ,,Best British Teen Movies" został

Stanisław Figuła.

 

Seredcznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

  Konkurs szkolny ,,Matematyka w przyrodzie" Konkurs szkolny ,,Matematyka w przyrodzie"

 

Z dumą informujemy, że prace:


,,Kolobant kwiatowy" Weroniki Rabiej,

,,Matematyka wokół nas"  Zofii Tereszkowskiej,

,,Geometria w przyrodzie” Stanisława Banasia

 

zajęły I miejsce w konkursie szkolnym ,,Matematyka w przyrodzie”.

 

Wyróżnienie uzyskali uczniowie:

Aleksandra Terlikowska za wykonie pracy ,,Symetria i Ciąg Fibonacciego”, Aleksandra Sałek za ,,Pszczelą geometrię”, Maja Sałek za ukazanie ,,Symetrii w życiu motyla”, Zuzanna Anusiak za kompozycję ,,Rytm matematyczny w moim ogrodzie”, Adrianna Kozłowska za ,,Pięciokąty foremne w ogrodzie i nie tylko”, Jan Gawroński za wykonanie pracy ,,Logistyka i komunikacja”, Szymon Kozioł za ukazanie nam ,,Prostej Matematyki”, Ernest Pydziński za projekt „Biedronka w sieci”, Mateusz Zalewski za przedstawienie „Ciągu Fibnacciego wśród roślin”, Nataniel Kocot za pracę „Symetria”,  Bartosz Rudnicki za wykonanie pracy „Matematyka w przyrodzie”, Małgorzata Komosa za ukazanie „Symetrycznego świata motyli” oraz Marcin Radziszewski za projekt „Liczba Pi”.

 

Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy kreatywności,

ciekawości poznawczej zmierzającej do zgłębiania tajników matematyki w nietuzinkowy sposób

oraz umiejętności spojrzenia na świat natury przez pryzmat Królowej Nauk - Matematyki.

 

 Warszawski Konkurs Plastyczny ,,Mój świat w 2038" Warszawski Konkurs Plastyczny ,,Mój świat w 2038"

 

Serdecznie gratulujemy Idze Terlikowskiej z klasy II a, 

która zajęła II miejsce w Warszawskim Konkursie Plastycznym

organizowanym przez Szkołę Podstawową 157 pt. ,,Mój świat w 2038 roku"

 

  Ogólnopolski Konkurs Literacki ,,Dzieci filozofują”. Ogólnopolski Konkurs Literacki ,,Dzieci filozofują”.

 

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o sukcesie uczennicy z klasy VI b, Krystyny Maślińskiej,

która zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim

,,Dzieci filozofują”.

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

 

 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ,,Rise and Shine' Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ,,Rise and Shine'

 

Miło jest nam poinformować o wynikach

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ,,Rise and Shine":

 

Kategoria klasy II:

III miejsce - Martynka Jasińska

IV miejsce - Vincent Edwards

 

Kategoria klasy V:

II miejsce - Antoni Śniadała

IV miejsce - Leon Owoc

 

Kategoria klasy VI:

II miejsce - Hugo Fehrenholz

 

Kategoria klasy VII:

I miejsce - Stanisław Figuła

IV - Marcin Radziszewski

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

  Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny ,,Z ortografią za pan brat” Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny ,,Z ortografią za pan brat”

 

W etapie dzielnicowym XV Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego

dla uczniów klas III szkół podstawowych m.st Warszawy ,,Z ortografią za pan brat” 

wzięli udział uczniowie z klasy IIIB:

 

Zuzanna Sitek, Dominika Politowska, Maciej Miszczak, Jan Naczyński i Mateusz Kołodziejski.

Do kolejnego etapu zakwalifikował się: Mateusz Kołodziejski.

 

Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział oraz gratulujemy wiedzy i umiejętności ortograficznych.

 

  Mokotowski Konkurs Wiedzy przyrodniczej ,,Orlik” Mokotowski Konkurs Wiedzy przyrodniczej ,,Orlik”

 

25 kwietnia został rozstrzygnięty Mokotowski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej ,,Orlik”.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IIIA,

którzy jednocześnie zakwalifikowali się do II etapu konkursu:

 

Alicja Kordasiewicz, Bartosz Waloch  i Michał Kubina.

W ostatnim etapie konkursu wyróżnienie otrzymał Michał Kubina.

 

Serdecznie gratulujemy. 

 

  XV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej "Witaj Majowa Jutrzenko" XV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej "Witaj Majowa Jutrzenko"

 

Laureatami półfinału eliminacji wewnątrzszkolnych

XV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej "Witaj Majowa Jutrzenko"

dla uczczenia 100- lecia Odzyskania Niepodległości zostali uczniowie:

 

 Zuzanna Zając z klasy IIIB, Tymon Rawicki z klasy II A, Maksymilian Kudybiński z klasy IIB,

Krystyna Maślińska z klasy VIB, Iwo Tomaszewski z klasy VII i Stanisław Figuła z klasy VII.

 

Do finału konkursu dostał się Tymon Rawicki z klasy IIA.

 

Serdecznie gratulujemy.

 

 Konkurs szkolny na ,,EKO TORBĘ" Konkurs szkolny na ,,EKO TORBĘ"

 
25 kwietnia podczas apelu z okazji Dnia Ziemi rozstrzygnięto szkolny konkurs na ,,EKO TORBĘ":
 
Kategoria klasy I-III:
 
I miejsce - TYMON RAWICKI
II miejsce - SZYMON WASILEWSKI
III miejsce -  WANDA MAŚLIŃSKA
 
Kategoria klasy IV-VI:
 
I miejsce - MARIA SZYMAŃSKA
II miejsce - ANTONI ŚNIADAŁA
III miejsce -  JULIA ŚWIOSTEK
wyróżnienie: PIOTR WENDA
 
 
Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy kreatywności i proekologicznego zaangażowania!
 

  Międzydzielnicowy Konkurs Wiedzy "Omnibus - wiem ... prawie wszystko" Międzydzielnicowy Konkurs Wiedzy "Omnibus - wiem ... prawie wszystko"

 

Serdeczne gratulacje dla
 
Kaliny Paciorek z klasy II A,
 
która zdobyła II miejsce w Międzydzielnicowym Konkursie Wiedzy "Omnibus - wiem...prawie wszystko".
 
 
 
 

 II Międzyszkolny Konkurs Mokotowski „SUPERPIERWSZAK” II Międzyszkolny Konkurs Mokotowski „SUPERPIERWSZAK”

 

Laureatami II etapu IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Mokotowskiego „SUPERPIERWSZAK”

zostali  uczniowie z klasy I :

Marta Nojszewska Owsiak, Milena Łojan,

Jan Lichwa, Piotr Kostuch oraz Hanna Szarpak.

 

Naszym "superpierwszakom" gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnych etapach konkursu. Powodzenia!

 

      Międzydzielnicowy Konkurs Wiedzy„OMNIBUS – wiem … prawie wszystko” Międzydzielnicowy Konkurs Wiedzy„OMNIBUS – wiem … prawie wszystko”

 

 

Z ogromną radością i satysfakcją chcemy zakomunikować,

że do II  finałowego etapu VII edycji Mokotowskiego

IV Międzydzielnicowego Konkursu Wiedzy „OMNIBUS – wiem … prawie wszystko”

zakwalifikowali się:

 

Maciej Miszczak, Olek Stefański i Mateusz Kołodziejski z klasy IIIB

oraz

Kalina Paciorek i Emilia Jarosz z klasy IIA.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu. 

 

 VII edycja konkursu plastycznego "Sercem malowane" VII edycja konkursu plastycznego "Sercem malowane"

 

Miło nam poinformować o sukcesie uczniów z naszej szkoły, którzy wzięli udział w

VII edycji konkursu plastycznego "Sercem malowane"

zorganizowanego przez Fundację „Bo Warto”.

 

I miejsce zdobyła Kalina Paciorek z klasy II A,

II miejsce - Iga Terlikowska i Martyna Jasińska z klasy II A

III miejsce - Karolina Szewczuk z klasy III B.

 

Serdecznie gratulujemy.

 

  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

 

Z wielką radością pragniemy poinformować

o sukcesie uczennicy z  klasy IIIA  Alicji Kordasiewicz, która zakwalifikowała się do III etapu

Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

Gratulujemy Alicji sukcesu i życzymy tytułu laureatki!

 

  ROK SZKOLNY 2016 / 2017 ROK SZKOLNY 2016 / 2017

Z poprawną polszczyzną na co dzień

 

Z przyjemnością pragniemy poinformować

o sukcesie ucznia z  kl. V , Łukasza Przybylskiego,

                  który zakwalifikował się do III etapu

                         XII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego Z poprawną polszczyzną na co dzień.

                                  Łukaszowi serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy tytułu laureata!

 

    Poeci Dzieciom Poeci Dzieciom

 

Uczniowie klas II wzięli udział

w MIĘDZYSZKOLNYM MOKOTOWSKIM KONKURSIE "POECI DZIECIOM".

Po eliminacjach szkolnych do II etapu przeszli:

Dominika P. - klasa II B, Maja S. - klasa II B, Iwo P. - klasa II B.

Uczniowie reprezentowali naszą szkołę w finale konkursu, który odbył się 26 kwietnia w Szkole

Podstawowej nr 202. Recytowali wiersze polskich poetów.

Dominika P. zdobyła wyróżnienie. 

Serdecznie gratulujemy!


           

  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny ,,Kreator” Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny ,,Kreator”

Miło jest nam poinformować o sukcesie uczennic z klas piątych.

Julia R. z kl. V a i Iga P. z klasy V b zostały finalistkami

Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ,,Kreator”

i  otrzymały tytuł

ORŁA CZYTENICZEGO.

Gratulujemy uzyskanego wyniku i życzymy dalszych sukcesów !

 

  Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna "Olimpus” Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna "Olimpus”

 

Pragniemy poinformować o sukcesie uczniów klas piątych.

Jan G. z klasy V a, Iga P., Krystyna M., Hugo F. z klasy V b

otrzymali tytuł laureata

Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej „Olimpus

Gratulujemy uzyskanego tytułu i życzymy dalszych sukcesów

 

 

   Konkurs "Mazowieckie Talenty" Konkurs "Mazowieckie Talenty"

 

Z radością pragniemy poinformować

o zakwalifikowaniu się ucznia klasy szóstej - Stanisława F.  

do II etapu Polonistycznego Konkursu ,,Mazowieckie Talenty".

Stasiowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu 

 

 

"Patroni mokotowskich ulic":"Patroni mokotowskich ulic":

 

08.06.2016 r. został rozstrzygnięty Dzielnicowy Konkurs "Patroni mokotowskich ulic".

I miejsce zdobyli ex aequo - Mateusz Towerski, Krzysztof Folek,

II miejsce - Olaf Krysiuk

a III miejsce - Stanisław Figuła.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

 

 

"Językowe łamańce""Językowe łamańce"

 

24 maja odbyła uroczystość rozstrzygnięcia oraz rozdania nagród

w I Mokotowskim Konkursie Logopedyczno-Recytatorskim „Językowe łamańce”. 

Starsze grupy przedszkolne: II miejsce – Emilia Jarosz , wyróżnienie – Kalina Paciorek

Klasy I: I miejsce Dominika Politowska

Klasy II: III miejsce – Anna Malczewska

Klasy III: II miejsce Zofia Konicer

Serdecznie gratulujemy!

 

Konkursy matematyczne

 

Serdeczne gratulacje dla

Jakuba Dębowskiego z kl. II i Mateusza Zalewskiego z kl. II

za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie "Alfik matematyczny"

oraz dla Stanisława Figuły z kl. V

za uzyskanie wyróżnienia w konkursie "Kangur matematyczny"

 

 

Konkursy międzyświetlicowe

  

13.05.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 69 odbył się

VI Międzyświetlicowy Turniej Wiedzy o Unii Europejskiej.

 Miło nam jest ogłosić, że 3 chłopców z klasy III zdobyło 

I miejsce otrzymując puchar dla szkoły.

Gratulujemy!

 

19.04.2016 r. został rozstrzygnięty

międzyświetlicowy konkurs plastyczny pt:  "Dokończ dzieło wielkiego malarza"

Miło nam jest ogłosić, że

II miejsce otrzymał Filip P. z kl. Ia,

III miejsce Maja P. z kl.II

oraz wyróżnienia otrzymały:

Weronika W. z kl. Ib, Aleksander S. z kl. Ib, Gabriela T. z kl. II, Irina Y. z kl. IVb.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 Miło nam poinformować, że w międzyświetlicowym konkursie plastycznym

"Kartka Bożonarodzeniowa dla dzielnicy Mokotów" 

I miejsce zdobył Mateusz Zalewski z kl. II,

a wyróżnienie otrzymał Iwo Polkowski z kl. Ib.

 

W plastyczno-ekologicznym międzyszkolnym konkursie świetlicowym 

„Zrób coś twórczego z odpadu starego”

III miejsce zdobyła Bianka Skalska z kl. Ia,

a wyróżnienie otrzymała Julia Rosłoniec z kl. IVa.

Serdecznie gratulujemy!

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Warszawie, Szkoła Podstawowa nr 3 im.Dzieci Powstania Warszawskiego - Przedszkole nr 281 "Stokrotka"
    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Warszawie,
    ul.Gościniec 53
    00-704 Warszawa
  • (22)841 43 26                     
    fax: (22)841 43 26

    nr wew.:

    Sekretariat 21
    Świetlica 28
    Przedszkole (grupa starsza) 26
    Przedszkole (grupa młodsza) 30
    Pedagog 25/e-mail:zsp1.pedagog@wp.pl
    Administracja 23

Galeria zdjęć