Nasze przedszkolanki brały udział w konkursie plastycznym organizowanym
          przez Fundacją Bo Warto pt. "Sąsiedzka Kartka Bożonarodzeniowa"

Nagrody otrzymały:

Natalia Kudybińska, Natalia Śmigielska, Maja Kiślewska

Udział w konkursie brała również Helena Rożmiej.
          W przedszkolu czuć już zapach świat :)

Grupa maluszków przygotowała piękne świąteczne pierniczki.

Grupa starsza 14.12.2023 r. wzięła udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek

zorganozowanych przez Szkołę Podstawową Sióstr Nazaretanek w Warszawie.

Dzieci wykonały kolędę pt. "Dziś w stajence" i zdobyły I miejsce.

Nagrodą było nagranie kolędy w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Grupa młodsza i starsza rozpoczęła swoją przygodę z książką.

Odwiedziły bibliotekę szkolną, poznały zawód bibliotekarki oraz rozpoczęli wypożyczenia książek.

Od dziś będziemy odwiedzać bibliotekę regularnie :)

W styczniu nasze starszaki miały wspamiałego gościa. Odwiedziła nas mama Tymka- p. Krystyna.

Pani Krystyna przekrowadziła z dziećmi doświadczenie wyjaśniające działanie krzywego zwierciadła oraz przeczytała książkę przedstawiającą przygody Mamy Mu.

Śnieżne zabawy przedszkolaków :D

Witajcie w naszej bajce!

W tym roku bal karnawałowy przeniósł nas do kriny Pana Kleksa.

Przedszkolaki bawiły się wysmienicie :D