• IV MIĘDZYNARODOWA PRZERWA NA CZYTANIE

• 30.10.2023
        • IV MIĘDZYNARODOWA PRZERWA NA CZYTANIE - 31 października 2023 r.

Zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników ZSP 1 do udziału w akcji ,,Przerwa na czytanie,, – bicie rekordu w czytaniu na przerwie.

Celem akcji jest:– promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży;– integracja środowiska lokalnego;– pokazanie uczniom, że czytanie jest ciekawe;– wzmocnienie współpracy szkół polskich z zagranicznymi;– zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu.

Akcja realizowana w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Weź swoją ulubioną książkę i czytaj na przerwach!

• Wyniki Wyborów do SU

• 18.10.2023
        • WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

17 października  2023 r. w lokalu wyborczym zlokalizowanym w sali gimnastycznej odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego oraz wybory opiekuna SU.

Każdy uczeń oddał głos wybierając z Rady Samorządu kandydata na przewodniczącego. Spośród  prawidłowo oddanych głosów przewodniczącym SU została  Alicja Szarpak, uczennica klasy  5.

Zgodnie z regulaminem Samorządu Uczniowskiego, większością głosów, do Prezydium SU weszli:

1. Alicja Szarpak, uczennica  klasy 5
          2. Jagoda Klimowicz, uczennica klasy 4
          3. Radosław Owczarek, uczeń klasy 8
          4. Jędrzej Lichwa, uczeń klasy 5

Decyzją uczniów opiekunem Samorządu Uczniowskiego został pani Marlena Kolczyńska                     uzyskując wynik   32      głosów.

Szczegółówe informacje w zakładce uczniowie ---> wybory

• 13.10.2023
        •   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Nauczycielom i Pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego najserdeczniejsze życzenia.

Dziękuję Wam przede wszystkim za to, że jesteście. Dziękuję za rzetelnie przekazywaną wiedzę, za zawodowe i osobiste zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Dziękuję za życzliwość  dla młodych ludzi, za gotowość do podejmowania wyzwań, za nieustanną otwartość na odkrywanie uczniowskich pasji.

Życzę wytrwałości i cierpliwości, niekończącej się energii, satysfakcji oraz mnóstwa powodów do uśmiechu i zadowolenia.

Agata Tomaszewska-Woźniak

• Ogłoszenie zamieszczamy na prośbę Szkoły Tańca PRO-DANCE

• 10.10.2023
        • Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy Wasze Dzieci do uczestnictwa w całorocznych zajęciach tanecznych. Z nami dzieci uczą się różnych stylów tanecznych, między innymi: styl nowoczesny, mix dance, hip hop. W ramach zajęć w trakcie roku, organizujemy pokazy taneczne, a poza nimi TURNIEJE TAŃCA, gdzie reprezentując szkołę, dzieci mają szansę zdobywać medale i puchary za swoje osiągniecia, a rodzice podziwiać postępy swoich pociech.

Termin zajęć TANECZNYCH:

PONIEDZIAŁEK  Gr.1. godz. 15.20-15.50: 3-6 lat

Gr.2. godz. 15.55-16.40: 7-12 lat

Start zajęć od 2.10.2023

Lokalizacja: w ZSP nr 1 przy ul. Gościniec 53

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• W celu zapisania dziecka na zajęcia taneczne należy wypełnić formularzonline: www.pro-dance.pl/zsp1

• Koszt zajęć tanecznych: Gr. SZKOLNA > 110zł/m-c (4x45minut) ; Gr.PRZEDSZKOLNA > 70zł/mc (4x30minut)

• Płatność: z góry w terminie do 10 dnia każdego miesiąca.

• Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko (dziecka), nazwa przedszkola/szkoły,rodzaj zajęć, miesiąc;

• Opłata Członkowska regulowana przelewem na NR KONTA: 50 1090 1098 00000001 5142 9934

• Uwaga: Prosimy, aby dzieci czekały na instruktora zajęć w szkolnej świetlicy, a dzieci grup przedszkolnych w swoich salach.Do zobaczenia na zajęciach.

Serdecznie Pozdrawiamy

Szkoła Tańca „PRO – DANCE”

Email: kontakt@pro-dance.pl

Mobile: 502-486-776

www.pro-dance.pl

www.facebook.com/prodancewarszawa/

• Wybory do SU

• 05.10.2023
        • Wybory do Samorządu Uczniowskiego w Naszej szkole obędą się 17.10.2023 r.(wtorek)

Zgłoszenia kandydatów prosimy kierować do przewodniczących klas, do poniedziałku 9.10.2023 r.

Kandydować może każdy uczeń, który chciałby zaangażować się w życie szkoły.

Prezentacja kandydatów oraz kampania wyborcza będzie trwała przez tydzień (9-16.10)

17.10.2023 r. odbędzie się również głosowanie na opiekuna SU.

Zachęcamy do udziału. To ważne dla Naszej szkoły.