• REKRUTACJA

Zgodnie z Uchwałą nr VI/74/2019 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 25 stycznia 2019 r. w sprawie składania wniosków o przyjęcie do publicznych liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez m.st. Warszawę  - w postępowaniu rekrutacyjnym od roku szkolnego 2019/2020 do klas pierwszych dotychczasowych trzyletnich i czteroletnich liceów ogólnokształcących, dotychczasowych czteroletnich i pięcioletnich techników  oraz branżowych szkół I stopnia  prowadzonych przez m.st. Warszawę wniosek o przyjęcie można składać do dowolnej liczby szkół – w elektronicznym systemie wspomagania rekrutacji będzie można wybrać dowolną liczbę szkół prowadzonych przez m.st. Warszawę.

Szanowni Państwo, w pliku do pobrania znajduje się wykaz liceów ogólnokształcących, techników oraz branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez m.st. Warszawę, które będą dokonywały naboru na rok szkolny 2022/2023.

Postępowanie rekrutacyjne będzie prowadzone odrębnie dla absolwentów 8‐letniej szkoły podstawowej oraz absolwentów ostatniej klasy gimnazjum. Kolejne informacje dotyczące rekrutacji będą publikowane na stronie internetowej Biura Edukacji (http://edukacja.warszawa.pl/) w zakładce „Rekrutacja” >> „ Po szkole podstawowej / po gimnazjum”.

Planowana liczba oddziałów i miejsc w szkołach będzie proporcjonalna do liczby uczniów szkół podstawowych i gimnazjów kończących edukację w danym typie szkoły.

Informujemy, że plan naboru do liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych I stopnia prowadzonych przez m.st. Warszawa można pobrać ze strony: