• Lato w Mieście

• 26.06.2023

przypominamy, że wszystkie informacje oraz harmonogramy znajdują się w zakładce Lato w Mieście.

ZASADY ZGŁASZANIA NIEOBECNOŚCI DZIECKA
          LATO w MIEŚCIE

Zgodnie z regulaminem akcji Lato w Mieście, podanym przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy zgłoszenia nieobecności dziecka na posiłkach należy dokonać do godz. 14.00 dnia poprzedzającego

W informacji proszę wpisać dane dziecka, numer szkoły, gdzie jest LwM i termin nieobecności (od – do). Można zgłaszać kilka dni razem.

Zgłoszenia do wychowawcy lub opiekuna grupy nie będą honorowane

Zwroty będą dokonane po zakończeniu akcji na podstawie mailowego wniosku od Rodzica koniecznie z podanym numerem konta.

Niedopełnienie warunków będzie jednoznaczne z rezygnacją ze zwrotu.

• Pora na wakacje!

• 24.06.2023
        • Szanowni Nauczyciele, wykorzystajcie urlop na solidny odpoczynek.

Drodzy Uczniowie: radosnych, beztroskich, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten czas będzie pełen niezapomnianych chwil.

Agata Tomaszewska-Woźniak

dyrektor ZSP1